Obal na iPhone SE/5S/5 Space, Hnědý

Kód: 124
Neohodnoceno
Výrobce: BeVivid
1 499 Kč
Na dotaz

Váš iPhone se díky nanotechnologii AirHold doslova přisaje k podložce v pouzdru. Žádné lepidlo, žádná praskající vanička. Moderní technologie pro moderní telefon a jen ta nejlepší kůže. Oblíbené černé provedení.

Rozměry: určeno pro iPhone SE, 5S, 5

Počet přihrádek: 2
Kapacita karet: 2
Vyrobeno: ČR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento kožený hnědý obal na iPhone je výsledkem spojení tradičního českého řemesla a moderní nanotechnologie AirHold. Obal je vyráběn v dílně s více než osmdesátiletou praxí, na výrobu je používána pouze ta nejkvalitnější kůže a s klidným srdcem můžeme říci, že obal přežije Váš iPhone. S postupem času se na kůži objeví unikátní patina, která přidává každému výrobku na kráse a odráží tak svoji jedinečnost. Obal vám zároveň může posloužit i jako peněženka. Dáte do něj 2 karty, bankovky a z domu můžete vyrazit jen s klíči a mobilem. Kvalitní zpracování ve spojení s moderní technologií dělá tento obal výjimečným.

Nanotechnologie AirHold - celá podložka je tvořena miniaturními přísavkami. Po přitlačení telefonu na podložku vznikne podtlak a telefon tak dokonale drží. Bez lepidla. Beze stop na vašem milovaném zařízení. Chcete iPhone odejmout z podložky? Jak je libo, stačí iPhone oddělat.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá

VIVID Space - první použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: