Cestovní kožená taška

Kód: 217-3173-47 VIN
3 hodnocení
Značka: Arwel
5 700 Kč
Zpravidla odesíláme do 4 dnů

Reprezentativní taška vhodná na kratší služební cesty, dovolenky nebo víkendové pobyty. Taška, která udělá každému muži radost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Necestujte s nezajímavým kufrem, buďte styloví a pořiďte si elegantní cestovní tašku z pravé kůže. Nejen že Vám bude sloužit dlouhá léta, ale dokáže udělat dojem i na Vaše okolí. Taška obsahuje jednu velkou kapsu, 2 vnější zipové kapsy, 1 vnitřní kapsičku na zip, kapsu na mobil a psací potřeby a odepínatelný popruh přes rameno v max. délce 140 cm. Spodní hrana tašky je ošetřena kovovými prvky, které zajistí lepší stabilitu a ochrání tašku proti odření. Taška je ušita z přírodní kůže vintage, která je charakteristická svou postarší úpravou. Ta dodává kůži antický vzhled, který je velmi atraktivním rysem této kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Rozměry: 46 x 31 x 16 cm
Materiál: Vintage
Kování: Antik
Velikost: Univerzální
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:10
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=klukovna.cz&id=ulg35
Odpovědět