Jak uvázat motýlka

Hledáte návod jak uvázat motýlka? Pokusíme se Vám pomoci prostřednictvím názorného návodu a připojíme i několik praktických tipů.

Vázací motýlek je elegantním doplňkem společenského oděvu. Jedna se o variantu kravaty, proto může být nošen kdykoli by bylo vhodné mít kravatu. Jeho společenská úroveň je na stejné úrovni. Uvázaným motýlkem dosáhnete výrazně elegantního vzhledu a vhodnost jeho nošení je zaměřena především na formální příležitosti jako jsou taneční, svatby či jiné důležité události. Nejlépe pak uvázaný motýlek vypadá ve spojení se smokingem ale v dnešní době zazáříte i v kombinaci s běžným oblekem. Umět uvázat kravatu patří k základním dovednostem každého muže, ale umět uvázat hezky motýlka, to už umí jenom málokdo. Ač může vázání motýlka vypadat na první pohled složitě, při troše zručnosti a tréninku se to rychle naučíte. Dejte svému okolí najevo svůj um a vytříbenou eleganci.

 

Praktické tipy

  • Vázání si nejlépe natrénujete před zrcadlem, na trénink si vyhraďte dostatek času.
  • Úspěšné zvládnutí vázacího procesu můžete podpořit tréninkem uvázání na někom jiném nebo na čemkoliv vhodném.
    Utvoříte si tak lepší přehled o jednotlivých krocích.
  • Výsledná mašlička by měla svou šíří odpovídat vnějším okrajům Vašeho obočí.
  • Motýlek by neměl být nikdy širší, než je nejširší část Vašeho krku a také by neměl přesahovat okraje límečku u košile.
  • Nepatrné nedokonalosti jsou v pořádku, právě tak se pozná, že je uvázaný ručně.
  • Při finálním vázání si zapněte košili na poslední knoflík a zvedněte límeček.
  • Oboustranné motýlky Vám dokáží vytvořit až 4 vzhledové varianty.

jak uvázat motýlka

 

Zdroj: ties.com

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení