Příprava jarní kolekce

Jaro se kvapem blíží a už pomalu začíná vystrkovat růžky. Proto ani my nezahálíme a už nyní pro Vás připravujeme novou jarní kolekci výrobků Klukovny. A na co nového se můžete těšit?

Kvalitní látky již máme připraveny (zde je malá ukázka):
jarní kolekce

A nyní se vrhneme do výroby kvalitních pánských luxusních kravat, nádherných motýlků a neotřelých kapesníčků do saka. A pozor, pokud se vše vydaří (a my pevně věříme, že ano), tak se můžete těšit i na zcela nový výrobek, který u nás momentálně nenajdete, ale v minulosti jsme jej už nabízeli. Schválně, jestli uhodnete, co to bude? První tři z Vás, kteří hádanku uhodnou a svůj tip nám pošlou buď na náš e-mail info@klukovna.cz, nebo sdělí prostřednictvím našeho facebookového profilu, získají tento výrobek zdarma. Výhercům dáme vybrat ze všech dostupných vzorů a velikostí. Tímto Vám tak trochu napovídáme. Své tipy nám zasílejte nejpozději do středy 15.3. Následující den zveřejníme jména výherců.

A teď vzhůru do toho, máte se na co těšit!

 
Pepa z Klukovny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení